شبکه Netwok Solutions

پیشنهاد متخصصین ما برای شبکه شما

  • طراحی شبکه

    طراحی خوب می تواند نقش مستقیمی بر هزینه های پیاده سازی و نیز عملکرد شبکه داشته باشد. اگر در یک شبکه یا سازمان چندین سرویس دهنده و چندیدن خط اتصال به اینترنت وجود داشته باشد، نیاز به مدیریت کانکشن ها از یک طرف و کنترل و تعریف کاربران و پروتکل ها برای دسترسی ها و کاربردهای مختلف از طرف دیگر، نیاز به محصولات لود بالاستینگ را اجتناب ناپذیر می کند.

  • مدیریت کاربران و پنهای باند شبکه

    نبود یک سیستم مدیریت در شبکه باعث بروز اختلالات و مشکلات امنیتی فراوانی خواهد شد به گونه ای که انسداد پهنای باند به واسطه دانلود های کاربران داخلی، در اکثر اوقات، سازمان ها را با کمبود پهنای باند برای برنامه های حساس کاری مواجه میکند. از مشکلات موجود در این حوزه می توان به کندی سرعت اینترنت و نیز عدم امکان کنترل حجم، زمان و پهنای مصرفی و نیز عدم کنترل سایت های در دسترس کاربران شبکه اشاره نمود.

  • امنیت شبکه

    امروزه با بالا رفتن آمار کابران اینترنت در کشور و آشنایی آنها با نرم افزار های نفوذ به شبکه های کامپیوتری و همچنین با رشد میزان شبکه های کامپیوتری اهمیت بسزایی پیدا می کند. از این روست که شرکت سربداران کاوش با تشکیل یک تیم بسیار قوی در زمینه راهکارهای امینت شبکه و پیاده سازی سعی کرده است تا حد زیادی خلاء موجود در این زمینه را پر نماید.